Wyobraź sobie... 

że stoisz na Times Square w Nowym Jorku i rozmawiasz z amerykańskimi przyjaciółmi o wynikach wyborów prezydenckich. Twoi znajomi są pod ogromnym wrażeniem Twojego angielskiego i dziwią się, że w tak krótkim czasie zrobiłeś ogromne postępy i zacząłeś mówić nawet z amerykańskim akcentem.

 

Brzmi to trochę jak sen... Ale czy to w ogóle możliwe? Przecież uczysz się języków obcych od dawna, pracujesz samodzielnie z podręcznikiem, zapisywałeś się na różne kursy, ale postępy nie są takie, jakich oczekiwałeś. Chcesz nauczyć się kilku języków, ale nawet Twój angielski nie jest doskonały... Nie wiesz, jak zabrać się za naukę słówek, panikujesz, gdy masz porozmawiać z obcokrajowcami, nie rozumiesz jeszcze dobrze filmów, seriali i piosenek... No i przede wszystkim ciężko Ci znaleźć czas na naukę w natłoku codziennych zajęć.

 

Czy istnieje sposób, by uczyć sie języków skuteczniej? Posłuchaj Konrada Jerzaka vel Dobosza, autora książki "Sekrety poliglotów" i Luki Lampariello, który zna 12 języków i stworzył popularny kanał na YouTubie, gdzie wyjaśnia krok po kroku, jak można inaczej podejść do języków.

Dlaczego warto kupić książkę "Jak uczyć sie języków"?

Książkę napisało dwóch poliglotów:

Luca Lampariello znany jest na całym świecie, także w Polsce - występował m.in. w Pytaniu na śniadanie w TVP, a także udzielił długiego wywiadu portalowi NaTemat. Był jednym z organizatorów pierwszego zlotu poliglotów na świecie. Od lat prowadzi warsztaty i pracuje indywidualnie z uczniami, pomagając im osiągać sukcesy w nauce języków

 

Konrad Jerzak vel Dobosz jest autorem "Sekretów poliglotów", które znajdują się na pierwszym miejscu bestesllerów w kategorii "Języki obce" na portalu legimi.com. Prowadzi także popularne warsztaty w Polsce, w których wzięło już udział kilkaset osób

W książce znajdziesz następujące rozdziały:

1. Jak zostałem poliglotą?

2. Jak uczę się języka?

3. Metoda

4. Jak znaleźć czas na naukę?

5. Fakty i mity o nauce języków

6. Nauka słówek

7. Mówienie

8. Słuchanie

9. Gramatyka

10. Czytanie i pisanie

11. Jak uczyć się wielu języków jednocześnie?

12. Życie poligloty

Książka ma format A5, miękką okładkę i 132 stron.

Jak kupić książkę?

Cena wersji papierowej to jedynie 30,00 zł + koszty wysyłki 8 zł (przedpłata) lub 15 zł (za pobraniem). Wysyłamy książkę także za granicę (koszt wysyłki to wówczas 20 zł)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sprzedaż książki prowadzi portal Sekrety poliglotów.

Oficyna Wydawnicza RIVAIL Konrad Jerzak vel Dobosz

ul. Wałbrzyska 11/85, 02-739 Warszawa

NIP: 125-114-38-49, REGON: 142085845