Wielki konkurs – wygraj kurs do nauki angielskiego i hiszpańskiego


Otrzymuję od Was często maile z pytaniem, jaki samouczek lub kurs mógłbym polecić do nauki języków obcych. W moim przypadku najlepiej się sprawdzają kursy Assimil i je właśnie polecam. Nie tylko ja zresztą jestem ich wielkim zwolennikiem – mówi o nich dużo także Luca Lampariello, który od nich zaczyna najczęściej swoją przygodę z kolejnym językiem.

Postanowiłem nieco pomóc Wam w nauce i zorganizować konkurs. Do wygrania są dwa pakiety Assimil – jeden do nauki angielskiego, a drugi do hiszpańskiego. Oba kosztują ponad 90 zł.

Zapraszam zatem do wzięcia udziału w naszym konkursie, którego zasady są bardzo proste. Odpowiedz na dwa pytania i zapisz się przy okazji na nasz darmowy kurs nauki słówek, a 13 maja może do Ciebie uśmiechnie się szczęście. Ponieważ będę wybierał zwycięzców na podstawie Waszych odpowiedzi, szczęściu można łatwo dopomóc.

A co jeśli ukończyłeś/aś już nasz darmowy kurs mailowy? Nie ma problemu. Będziesz również kwalifikować się do odbioru nagrody, o ile wciąż jesteś na naszej liście mailingowej.

Jeśli masz jakieś pytania, daj znać w komentarzach.

Aby wziąć udział w konkursie kliknij tutaj.

Przeczytaj także