Sekrety poliglotów
Udostępnień

Kalendarz kursów na 2020

Udostępnień

Aby ułatwić Wam nieco zapisy na nasze kursy językowe, przygotowaliśmy wstępny kalendarz na najbliższy rok. Oto główne założenia i szczegóły:

  • Kursy W 90 dni dla najpopularniejszych języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański) będą startowały co miesiąc z wyjątkiem czerwca, lipca, sierpnia, listopada i grudnia). Start przewidywany jest na pierwszy wtorek miesiąca
  • Kursy W 90 dni dla wszystkich mniej popularnych języków (portugalski, szwedzki, norweski, rosyjski, niderlandzki, węgierski i kolejne) będą startowały 3 razy w roku: w styczniu, kwietniu i wrześniu. Data startu tych kursów będzie się pokrywała z kursami popularnymi
  • Nowe języki (kursy W 90 dni dla początkujących) będziemy dodawać, gdy tylko zbierze się na nie wystarczająca liczba zainteresowanych. Zasady rezerwacji miejsc na nowe języki znajdziesz tutaj.
  • Kursy dla średnio zaawansowanych (angielskiniemieckifrancuskihiszpański i włoski) będą startowały co miesiąc w przedostatni poniedziałek miesiąca z wyjątkiem grudnia. Częstszy start tych kursów możliwy jest dzięki ich nieco innej formule, gdzie poszczególne sezony są ze sobą bardziej wymieszane.

Oto pełen kalendarz startu kursów.

Kursy dla początkujących

Kursy dla średnio zaawansowanych

Najbliższe daty startu są zawsze publikowane na stronach poszczególnych kursów oraz na stronie Nasze kursy.

O autorze Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain - Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

>

Chcesz uczyć się skuteczniej języków?

Zapisz się na darmowy kurs video, w którym wyjaśnię Ci, jak powinieneś się uczyć zgodnie ze swoim żywiołem; udowodnię Ci, że jesteś w stanie uczyć się dużo szybciej i pokażę Ci, jak zmotywować się do nauki.