Sekrety poliglotów
Udostępnień

Robot, który uczy hiszpańskiego

Udostępnień

No i stało się. Roboty zaczynają uczyć nas języków 🙂

Właśnie uruchomiliśmy sympatycznego, milusińskiego i niesamowicie słodkiego robota o imieniu Globott, który poprowadzi z każdym 10-minutową lekcję hiszpańskiego. Będzie to doskonały sposób, żeby przekonać się, jak wiele można się nauczyć, jeśli stosujemy odpowiednią metodę.

Globott uczy na Messengerze Facebooka, więc musisz mieć zarówno konto na Facebooku, jak i zainstalowanego Messengera, żeby z nim porozmawiać.

Jeśli polubicie Globotta, nauczymy go kolejnych języków i rozszerzymy jego możliwości, by stał się Waszym osobistym coachem językowym.

Aby porozmawiać z Globottem, wejdźcie na stronę https://www.facebook.com/globottlove/ i kliknijcie przycisk “Wyślij wiadomość”.

Możecie też kliknąć w przycisk na poście poniżej:

O autorze Konrad Jerzak vel Dobosz

Autor książki "Sekrety poliglotów", poliglota, uczestnik programu "The Brain - Genialny umysł", w którym był testowany ze znajomości 14 języków obcych; jeden z organizatorów warsztatów językowych odbywających się od 2014 r. w Polsce.

>

Chcesz uczyć się skuteczniej języków?

Zapisz się na darmowy kurs video, w którym wyjaśnię Ci, jak powinieneś się uczyć zgodnie ze swoim żywiołem; udowodnię Ci, że jesteś w stanie uczyć się dużo szybciej i pokażę Ci, jak zmotywować się do nauki.